| Specification | Value |
|---|---|
| Color/Finish | Clear |
| Material | Plexiglas / Acrylic (PMMA) |
| Product Name | Windshield |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
| Width | 17-1/2" |
| Height | 21-3/4" |
| Thickness | 4 mm |
FITMENTS
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
| 2013-2018 | BMW | R1200GS |
- Supplier:
- Parts Unlimited
- Color:
- Clear