| Specification | Value |
|---|---|
| Thickness | 4 mm |
| Color/Finish | Clear |
| Height | 19-1/2" |
| Material | Plexiglas / Acrylic (PMMA) |
| Product Name | Windshield |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
| Width | 15-1/2" |
FITMENTS
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
| 2012-2016 | BMW | G650GS |
| 2012 | BMW | G650GS ABS |
- Supplier:
- Parts Unlimited
- Color:
- Clear