| Specification | Value |
|---|---|
| Height | 19-1/2" |
| Width | 14-1/2" |
| Riding Style | Street |
| Thickness | 4 mm |
| Units | Each |
| Product Name | Windshield |
| Color/Finish | Clear |
| Material | Acrylic (PMMA) / Plexiglas |
FITMENTS
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
| 2017-2024 | BMW | G310GS |
| 2017-2024 | BMW | G310R |
- Color:
- Clear