| Specification | Value |
|---|---|
| Material | Acrylic (PMMA) / Plexiglas |
| Units | Each |
| Color/Finish | Clear |
| Height | 19-1/2" |
| Product Name | Windshield |
| Thickness | 4 mm |
| Riding Style | Street |
| Width | 13-3/4" |
FITMENTS
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
| 2019 | Honda | CRF1000L Africa Twin ABS |
| 2016-2018 | Honda | CRF1000L Africa Twin |
- Color:
- Clear