| Specification | Value |
|---|---|
| Product Name | Windshield |
| Material | Acrylic (PMMA) / Plexiglas |
| Riding Style | Street |
| Height | 19-1/2" |
| Units | Each |
| Width | 16-7/8" |
| Thickness | 4 mm |
| Color/Finish | Clear |
FITMENTS
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
| 2015 | Ducati | Diavel Strada 1198 |
- Color:
- Clear
| Specification | Value |
|---|---|
| Product Name | Windshield |
| Material | Acrylic (PMMA) / Plexiglas |
| Riding Style | Street |
| Height | 19-1/2" |
| Units | Each |
| Width | 16-7/8" |
| Thickness | 4 mm |
| Color/Finish | Clear |
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
| 2015 | Ducati | Diavel Strada 1198 |