| Specification | Value |
|---|---|
| Height | 19-1/2" |
| Product Name | Windshield |
| Width | 19-7/8" |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
| Color/Finish | Clear |
| Material | Plexiglas / Acrylic (PMMA) |
| Thickness | 4 mm |
FITMENTS
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
| 2020, 2023, 2024 | Suzuki | DL1050 V-Strom 1050 |
- Color:
- Clear