| Specification | Value |
|---|---|
| Material | Acrylic (PMMA) / Plexiglas |
| Thickness | 4 mm |
| Riding Style | Street |
| Width | 19-1/8" |
| Height | 20-1/2" |
| Product Name | Windshield |
| Units | Each |
| Color/Finish | Clear |
FITMENTS
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
| 2019-2023 | Kawasaki | KLZ1000 Versys SE LT+ |
| 2019 | Kawasaki | Versys 1000 |
- Color:
- Clear