| Specification | Value |
|---|---|
| Color/Finish | Clear |
| Material | Plexiglas / Acrylic (PMMA) |
| Width | 17-1/4" |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
| Height | 21" |
| Product Name | Windshield |
| Thickness | 4 mm |
FITMENTS
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
| 2017-2018 | Kawasaki | KLE650 Versys ABS |
- Supplier:
- Parts Unlimited
- Color:
- Clear