| Specification | Value |
|---|---|
| Riding Style | Street |
| Color/Finish | Clear |
| Material | Plexiglas / Acrylic (PMMA) |
| Product Name | Windshield |
| Units | Each |
| Thickness | 4 mm |
| Width | 15-3/4" |
| Height | 21-1/2" |
FITMENTS
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
| 2022 | Kawasaki | KLE650 Versys ABS |
| 2022-2023 | Kawasaki | KLE650 Versys ABS LT |
| 2024 | Kawasaki | KLE650 Versys 650 LT |
- Supplier:
- Parts Unlimited
- Color:
- Clear