| Specification | Value |
|---|---|
| Color/Finish | Clear |
| Material | Plexiglas / Acrylic (PMMA) |
| Thickness | 4 mm |
| Product Name | Windshield |
| Height | 24-3/8" |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
| Width | 15-3/4" |
FITMENTS
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
| 2024 | Honda | XL750 Transalp |
- Color:
- Clear
| Specification | Value |
|---|---|
| Color/Finish | Clear |
| Material | Plexiglas / Acrylic (PMMA) |
| Thickness | 4 mm |
| Product Name | Windshield |
| Height | 24-3/8" |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
| Width | 15-3/4" |
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
| 2024 | Honda | XL750 Transalp |