| Specification | Value |
|---|---|
| Height | 19-3/4" |
| Material | Acrylic (PMMA) / Plexiglas |
| Thickness | 4 mm |
| Color/Finish | Smoke |
| Product Name | Windshield |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
| Width | 15-1/2" |
FITMENTS
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
| 2024-2025 | Honda | NX500 |
- Supplier:
- Parts Unlimited
- Color:
- Smoke