| Specification | Value |
|---|---|
| Width | 18-1/2" |
| Thickness | 4 mm |
| Material | Acrylic (PMMA) / Plexiglas |
| Riding Style | Street |
| Height | 19-1/2" |
| Product Name | Windshield |
| Color/Finish | Smoke |
| Units | Each |
FITMENTS
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
| 2023 | KTM | 890 Duke R |
| 2023 | KTM | 790 Duke |
- Supplier:
- Parts Unlimited
- Color:
- Smoke