| Specification | Value |
|---|---|
| Material | Plexiglas / Acrylic (PMMA) |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
| Width | 16-1/2" |
| Color/Finish | Smoke |
| Height | 19-1/2" |
| Product Name | Windshield |
| Thickness | 4 mm |
FITMENTS
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
| 2017-2021 | Suzuki | V-Strom 650 |
| 2017-2021 | Suzuki | DL650 V-Strom ABS |
| 2022-2024 | Suzuki | DL650A V-Strom 650 ABS |
- Supplier:
- Parts Unlimited
- Color:
- Smoke