| Specification | Value |
|---|---|
| Material | Acrylic (PMMA) / Plexiglas |
| Height | 27-3/8" |
| Width | 18-7/8" |
| Riding Style | Street |
| Thickness | 4 mm |
| Units | Each |
| Color/Finish | Clear |
| Product Name | Windshield |
FITMENTS
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
| 2019 | Yamaha | Tracer 900 |
| 2020 | Yamaha | MTT9 Tracer 900 GT |
| 2019 | Yamaha | Tracer 900 GT |
- Color:
- Clear