| Specification | Value |
|---|---|
| Color/Finish | Smoke |
| Height | 15-1/2" |
| Thickness | 4 mm |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
| Product Name | Windshield |
| Width | 15-1/2" |
| Material | Acrylic (PMMA) / Plexiglas |
FITMENTS
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
| 2021-2024 | Yamaha | XTZ07 Tenere 700 |
- Supplier:
- Parts Unlimited
- Color:
- Smoke