| Specification | Value |
|---|---|
| Units | 5 Pack |
| Outside Diameter | 10.00 mm |
| Type | Valve |
| Product Name | Shim |
| Valve Shim Thickness Metric | 3.15 mm |
| Material | Steel |
| Riding Style | Off-Road |
- Replacement packs of shims to refill Valve Shim Kits
- Supplier:
- Parts Unlimited
| Specification | Value |
|---|---|
| Units | 5 Pack |
| Outside Diameter | 10.00 mm |
| Type | Valve |
| Product Name | Shim |
| Valve Shim Thickness Metric | 3.15 mm |
| Material | Steel |
| Riding Style | Off-Road |