| Specification | Value |
|---|---|
| Height | 15,00 mm (0,59") / 0.59" / 15.00 mm |
| Units | Pair |
| Outside Diameter | 0.71" |
| Product Name | Bushing |
| Inside Diameter | 0.63" |
| Mounting Position | Rear |
| Riding Style | Snow |
| Type | Shock Shaft |
- Direct OEM replacement for shaft bushing in HPG and KYB 12.5 mm or 16 mm shaft shocks