| Specification | Value |
|---|---|
| Riding Style | Street |
| Watts | 23 W |
| Length | 1-5/16" |
| Bulb Type | Incandescent |
| Product Name | Bulb |
| Units | 10 Pack |
| Volts | 12 V |
| Bulb/Light Color | Amber |
| Type | Marker Light |
| Function/Filament | Dual |
- Replacement bulbs
- Color:
- Amber
| Specification | Value |
|---|---|
| Riding Style | Street |
| Watts | 23 W |
| Length | 1-5/16" |
| Bulb Type | Incandescent |
| Product Name | Bulb |
| Units | 10 Pack |
| Volts | 12 V |
| Bulb/Light Color | Amber |
| Type | Marker Light |
| Function/Filament | Dual |