| Specification | Value |
|---|---|
| Volts | 12 V |
| Bulb Type | Incandescent |
| Function/Filament | Dual |
| Bulb/Light Color | Clear |
| Riding Style | Street |
| Length | 2" |
| Type | Marker Light |
| Watts | 23 W |
| Product Name | Bulb |
| Units | 10 Pack |
- Replacement bulbs
- Color:
- Clear
| Specification | Value |
|---|---|
| Volts | 12 V |
| Bulb Type | Incandescent |
| Function/Filament | Dual |
| Bulb/Light Color | Clear |
| Riding Style | Street |
| Length | 2" |
| Type | Marker Light |
| Watts | 23 W |
| Product Name | Bulb |
| Units | 10 Pack |