| Specification | Value |
|---|---|
| Length | 2-3/16" |
| Mounting Position | Front |
| Width | 2-1/2" |
| Filament/Function | Single |
| Type | Turn Signal |
| Housing/Stem Color | Matte / Black |
| Riding Style | Street |
| LED/Light Color | White |
| Product Name | Marker Light |
| Units | Pair |
| Bulb Type | Incandescent |
| Housing Material | Aluminum |
| Number of Bulbs | 1 |
| Lens Color | Amber |
| Lens Diameter | 1-3/8" |
| Shape | Round |
| Style | Round 3 |
- Marker lights with aluminum housings
- Supplier:
- Parts Unlimited
- Color:
- Amber