| Specification | Value |
|---|---|
| Base Color | Blue |
| Length | 15.00 mm / 0.59" |
| Material | Aluminum |
| Riding Style | Adventure Touring / Dual-Sport / Snow / Off-Road / Street / UTV / ATV |
| Features | For 1"- 1-1/4" Frame Tubing |
| Outside Diameter | 14.00 mm / 0.55" |
| Product Name | Adapter |
| Type | Oil Temperature Gauge |
| Color/Finish | Blue |
| Units | Each |
- Aluminum washer included
- Sensor not included.
- Color:
- Blue