| Specification | Value |
|---|---|
| Length | 0.59" / 15.00 mm |
| Riding Style | ATV / Adventure Touring / Dual-Sport / Street / UTV / Off-Road / Snow |
| Type | Oil Temperature Gauge |
| Color/Finish | Blue |
| Outside Diameter | 0.79" / 20.00 mm |
| Units | Each |
| Base Color | Blue |
| Material | Aluminum |
| Product Name | Adapter |
| Features | For 1" Frame Tubing |
- Aluminum washer included
- Sensor not included.
- Color:
- Blue