| Specification | Value |
|---|---|
| Depth | 11/16" |
| Riding Style | UTV / Off-Road / ATV |
| Style | Electronic |
| Type | Multi-Function |
| Width | 1-15/16" |
| Units | Each |
| Model | Proton |
| Product Name | Meter |
| Readout Color | Black |
| Length | 1-5/16" |
- Easy-to-read LCD display
- 0-20,000 rpm range
- Includes Installation instructions and hardware
- Color:
- Black