| Specification | Value |
|---|---|
| Cover Material | Naugahyde |
| Size | Large |
| Decoration | Smooth |
| Length | 11-1/2" |
| Height | 3-1/4" |
| Width | 6-1/2" |
| Fill Material | Foam |
| Color/Finish | Black |
| Product Name | Pillion Pad |
| Riding Style | Street |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
- Designed to complement the Le Pera Solo Seats
- Features high-density foam interiors, steel baseplates and carpeted bottoms
- For Custom/Rigid
- Made in the U.S.A.
- Size:
- LG
- Color:
- Black