| Specification | Value |
|---|---|
| Product Name | Stand |
| Style | Mini |
| Application | Off-Road Bike |
| Model | C1 |
| Color/Finish | White |
| Height | 15-1/4" |
| Length | 9" |
| Units | Each |
| Material | Carbon Steel |
| Riding Style | Off-Road |
| Width | 9" |
- Made from 1010 Carbon Steel tubing
- Aircraft quality tig welding
- Anti-rock design
- Supplier:
- Parts Unlimited
- Color:
- White