| Specification | Value |
|---|---|
| Model | ADV1 |
| Units | Each |
| Base Color | Black |
| Color/Finish | Black |
| Features | Includes Rain Cover |
| Width | 13" |
| Height | 7" |
| Length | 12" |
| Product Name | Rack Bag |
| Riding Style | Street |
- Expandable zipper provides additional storage (3"), adjusting the max volume from 15L to 20L
- Universal mounting
- Interior organizational pockets
- Waterproof removable rain cover
- Quick release buckles
- External shock cord for additional storage
- Reinforced top and bottom
- MAP:
- Yes
- Color:
- Black