| Specification | Value |
|---|---|
| Features | Universal Fitment |
| Riding Style | ATV |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Material | Polyethylene |
| Type | Rear |
| Width | 44" |
| Color/Finish | Black |
| Depth | 23" |
| Product Name | Cargo Box |
| Height | 6" |
- Durable, vacuum-formed basket at a lesser price than the rotational-molded basket
- Basket only, cover sold separately
- Measure 44" x 23" x 6"
- Made in the U.S.A.
- MAP:
- Yes
- Color:
- Black