| Specification | Value |
|---|---|
| Product Name | Stand |
| Mounting Position | Center |
| Riding Style | Off-Road |
| Type | Service |
| Color/Finish | Orange |
| Height | 17" |
| Material | Aluminum |
| Width | 10" |
| Length | 10" |
| Model | Fundamental |
| Units | Each |
- Includes thick rubber pad, 4" drain hole, and welded in tool tray
- Plates welded to the bottom of legs to stop sinking in soft dirt
- Supplier:
- Parts Unlimited
- MAP:
- Yes
- Color:
- Orange