| Specification | Value |
|---|---|
| Color/Finish | Black |
| Width | 37" |
| Units | Each |
| Base Color | Black |
| Closure | Lockable Latch |
| Product Name | Rear Trunk |
| Features | Universal Fitment |
| Riding Style | ATV |
| Depth | 16-3/4" |
| Height | 16-3/4" |
| Type | Two Tier |
- Perfect for storing all of your supplies and riding gear
- Top level is perfect for smaller items and the bottom level will accommodate larger gear
- Complete with two padlockable latches
- Double-wall lids provide maximum rigidity
- Single-wall body allows for maximum storage capacity
- Rugged roto-molded design
- Dimensions: 37.0" W x 16.75" D x 16.75" H
- Made in the U.S.A.
- Supplier:
- Parts Unlimited
- MAP:
- Yes
- Color:
- Black