| Specification | Value |
|---|---|
| Riding Style | ATV / UTV / Snow |
| Diameter | 3/8" |
| Length | 3/4" |
| Units | 4 Pack |
| Color/Finish | Silver |
| Product Name | Bolt |
| Type | Pivot |
- Shoulder bolts for Moose Plows
- Made in the U.S.A.
- Supplier:
- Parts Unlimited
- Color:
- Silver
| Specification | Value |
|---|---|
| Riding Style | ATV / UTV / Snow |
| Diameter | 3/8" |
| Length | 3/4" |
| Units | 4 Pack |
| Color/Finish | Silver |
| Product Name | Bolt |
| Type | Pivot |