| Specification | Value |
|---|---|
| Length | 2-3/4" |
| Diameter | 5/16" |
| Style | Round |
| Type | Plow Blade |
| Units | 4 Pack |
| Color/Finish | Silver |
| Product Name | U-Bolt |
| Riding Style | Snow |
| Width | 1-1/4" |
- U-bolts for Moose Plow Systems
- Made in the U.S.A.
- Color:
- Silver
| Specification | Value |
|---|---|
| Length | 2-3/4" |
| Diameter | 5/16" |
| Style | Round |
| Type | Plow Blade |
| Units | 4 Pack |
| Color/Finish | Silver |
| Product Name | U-Bolt |
| Riding Style | Snow |
| Width | 1-1/4" |