| Specification | Value |
|---|---|
| Units | Each |
| Finish | Anodized |
| Material | Aluminum |
| Riding Style | Street |
| Color/Finish | Black / Anodized |
| Height | 2" |
| Product Name | Catch |
| Type | Saddlebag |
| Width | 1/2" |
| Base Color | Black |
| Length | 2" |
- Universal saddlebag plate catch made from aircraft grade aluminum
- Anodized finish for maximum durability
- For up to 20 mm round bar racks such as Tusk racks.
- Supplier:
- Parts Unlimited
- Color:
- Black