| Specification | Value |
|---|---|
| Width | 1-1/2" |
| Length | 9" |
| Base Color | Black |
| Units | 4 Pack |
| Material | Fabric |
| Product Name | Connecting Straps |
| Riding Style | Street |
| Type | Saddlebag |
| Color/Finish | Black |
- Sierra saddlebag strap kit comes in set of 4
- Universal fit
- Color:
- Black
| Specification | Value |
|---|---|
| Width | 1-1/2" |
| Length | 9" |
| Base Color | Black |
| Units | 4 Pack |
| Material | Fabric |
| Product Name | Connecting Straps |
| Riding Style | Street |
| Type | Saddlebag |
| Color/Finish | Black |