| Specification | Value |
|---|---|
| Color/Finish | Silver / Chrome |
| Mirror Curvature | Flat |
| Material | Aluminum |
| Mounting Position | Left / Right |
| Mounting Location | Handlebar |
| Product Name | Mirror |
| Mirror Head Shape | Oval |
| Mirror Head Height | 2-3/4" |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
| Stem Length | 5" |
| Type | Side View |
| Mirror Head Width | 4-3/4" |
| Stem Style | Short |
- Replacement mirror
- MAP:
- Yes
- Color:
- Silver