| Specification | Value |
|---|---|
| Type | Side View |
| Units | Each |
| Mounting Style | Screw-In |
| Color/Finish | Matte / Black |
| Material | Aluminum |
| Mirror Head Width | 3.07" |
| Riding Style | Street |
| Mirror Head Shape | Rectangle |
| Mounting Position | Left |
| Stem Length | 4.53" |
| Mirror Curvature | Flat |
| Mirror Head Height | 5.67" |
| Mounting Location | Handlebar |
| Product Name | Mirror |
- Replacement mirrors for popular models
FITMENTS
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
| 1999-2000 | Honda | CBR600F F4 |
| 2001-2006 | Honda | CBR600F F4I |
| 2001-2006 | Honda | CBR600F4 |
| 1999-2000 | Honda | CBR600F4i |
- Supplier:
- Parts Unlimited
- MAP:
- Yes
- Color:
- Matte