| Specification | Value |
|---|---|
| Color/Finish | Black / Matte |
| Mirror Head Shape | Rectangle |
| Mounting Position | Left |
| Mirror Head Height | 5.51" |
| Mirror Head Width | 3.15" |
| Mounting Location | Handlebar |
| Type | Side View |
| Units | Each |
| Material | Aluminum |
| Mirror Curvature | Flat |
| Product Name | Mirror |
| Riding Style | Street |
| Mounting Style | Screw-In |
| Stem Length | 6.89" |
- Replacement mirrors for popular models
FITMENTS
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
| 2004-2006 | Yamaha | FZS600 FZ6 |
- Supplier:
- Parts Unlimited
- Color:
- Black