| Specification | Value |
|---|---|
| Mirror Curvature | Flat |
| Mirror Head Height | 2-1/2" |
| Mirror Head Width | 4-1/8" |
| Product Name | Mirror |
| Mounting Position | Right / Left |
| Material | Aluminum |
| Stem Style | Short |
| Mounting Location | Handlebar |
| Riding Style | Street |
| Mirror Head Shape | Rectangle |
| Units | Each |
| Color/Finish | Chrome / Silver |
| Stem Length | 5" |
| Type | Side View |
- Replacement mirror
- MAP:
- Yes
- Color:
- Chrome