| Specification | Value |
|---|---|
| Color/Finish | Black |
| Riding Style | Street |
| Stem Length | 4" |
| Mounting Style | Screw-In |
| Material | Plastic |
| Mirror Head Width | 4-1/2" |
| Mounting Position | Left |
| Mirror Curvature | Flat |
| Mirror Head Height | 3-1/4" |
| Product Name | Mirror |
| Mirror Head Shape | Rectangle |
| Mounting Location | Fairing |
| Units | Each |
| Mirror Style | ZX |
| Type | Side View |
- Black fairing mirror with adjustable mounting
- 1200R glass radius
- MAP:
- Yes
- Color:
- Black