| Specification | Value |
|---|---|
| Fits Bulb Socket | P43t (H4) |
| Watts | 55 W / 60 W |
| Bulb Type | Halogen |
| Product Name | Bulb |
| Riding Style | Street |
| Bulb/Light Color | White |
| Volts | 12 V |
| Units | Each |
- Quality quartz halogen bulbs meet or exceed OE specifications
- Color:
- White
| Specification | Value |
|---|---|
| Fits Bulb Socket | P43t (H4) |
| Watts | 55 W / 60 W |
| Bulb Type | Halogen |
| Product Name | Bulb |
| Riding Style | Street |
| Bulb/Light Color | White |
| Volts | 12 V |
| Units | Each |