| Specification | Value |
|---|---|
| Bulb Type | Halogen |
| Product Name | Bulb |
| Watts | 55 W |
| Bulb/Light Color | White |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
| Volts | 12 V |
| Fits Bulb Socket | PX26d (H7) |
- Quality quartz halogen bulbs meet or exceed OE specifications
- Color:
- White
| Specification | Value |
|---|---|
| Bulb Type | Halogen |
| Product Name | Bulb |
| Watts | 55 W |
| Bulb/Light Color | White |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
| Volts | 12 V |
| Fits Bulb Socket | PX26d (H7) |