| Specification | Value |
|---|---|
| Product Name | Bulb |
| Units | Pair |
| Type | Mini |
| Watts | 27 W |
| Bulb/Light Color | Amber |
| Volts | 12.8 V |
| Riding Style | Street |
- Quality bulbs meet or exceed OE specifications
- Color:
- Amber
| Specification | Value |
|---|---|
| Product Name | Bulb |
| Units | Pair |
| Type | Mini |
| Watts | 27 W |
| Bulb/Light Color | Amber |
| Volts | 12.8 V |
| Riding Style | Street |