| Specification | Value |
|---|---|
| Product Name | Bulb |
| Riding Style | Street |
| Bulb/Light Color | Clear |
| Type | Mini |
| Units | Pair |
| Watts | 8.5 W / 27 W |
| Volts | 14 V / 12.8 V |
- Quality bulbs meet or exceed OE specifications
- Color:
- Clear
| Specification | Value |
|---|---|
| Product Name | Bulb |
| Riding Style | Street |
| Bulb/Light Color | Clear |
| Type | Mini |
| Units | Pair |
| Watts | 8.5 W / 27 W |
| Volts | 14 V / 12.8 V |