| Specification | Value |
|---|---|
| Bulb/Light Color | Clear |
| Riding Style | Street |
| Type | Mini |
| Units | Pair |
| Volts | 14 V |
| Product Name | Bulb |
| Watts | 5 W |
- Quality bulbs meet or exceed OE specifications
- Supplier:
- Parts Unlimited
- Color:
- Clear
| Specification | Value |
|---|---|
| Bulb/Light Color | Clear |
| Riding Style | Street |
| Type | Mini |
| Units | Pair |
| Volts | 14 V |
| Product Name | Bulb |
| Watts | 5 W |