| Specification | Value |
|---|---|
| Watts | 14 W |
| Type | Mini |
| Product Name | Bulb |
| Bulb/Light Color | Clear |
| Riding Style | Street |
| Units | Pair |
| Volts | 14 V / 12.8 V |
- Quality bulbs meet or exceed OE specifications
- Color:
- Clear
| Specification | Value |
|---|---|
| Watts | 14 W |
| Type | Mini |
| Product Name | Bulb |
| Bulb/Light Color | Clear |
| Riding Style | Street |
| Units | Pair |
| Volts | 14 V / 12.8 V |