| Specification | Value |
|---|---|
| Product Name | Bulb |
| Watts | 6 W / 25 W |
| Type | Mini |
| Units | Pair |
| Riding Style | Street |
| Bulb/Light Color | Amber |
| Volts | 13.5 V |
- Quality bulbs meet or exceed OE specifications
- Color:
- Amber
| Specification | Value |
|---|---|
| Product Name | Bulb |
| Watts | 6 W / 25 W |
| Type | Mini |
| Units | Pair |
| Riding Style | Street |
| Bulb/Light Color | Amber |
| Volts | 13.5 V |