| Specification | Value |
|---|---|
| Attachment Size | 13/16" |
| Riding Style | UTV / Adventure Touring / Dual-Sport / Watercraft / Off-Road / Snow / ATV / Street |
| Measurement System | SAE |
| Overall Length | 2-9/16" |
| Units | Each |
| Color/Finish | Chrome |
| Drive Size | 3/8" |
| Product Name | Spark Plug Socket |
| Application | Engine |
- Socket openings are designed to reduce fastener rounding
- Large stamping for quick identification
- Color:
- Chrome