| Specification | Value |
|---|---|
| Style | 20 Hole |
| Color/Finish | Black |
| Units | Kit |
| Base Color | Black |
| Thickness | 3,18 mm (1/8") / 3.18 mm / 1/8" |
| Features | For 14" Wheel |
| Type | 14" Beadlock Ring |
| Riding Style | UTV |
| Product Name | Spacer |
- Includes 4 pieces to complete one UTV wheel
- Purchase of 4 kits required to replace a complete set.
- Supplier:
- Parts Unlimited
- Color:
- Black