| Specification | Value |
|---|---|
| Type | Saddlebag |
| Width | 19" |
| Color/Finish | Black |
| Height | 11" |
| Riding Style | Street |
| Base Color | Black |
| Product Name | Cooler Bag |
| Closure | Zipper |
| Depth | 6" |
| Mounting Position | Saddlebag |
| Material | Polyester |
| Units | Each |
- Designed to fit most large saddlebags, hard and soft
- Double zipper top access
- Removable/Insulated inner liner
- Durable water resistant polyester shell
- Grab handles and padded shoulder strap
- Three outer shell zippered pockets
- Holds up to 24 cans
- Sold each
- Made in the USA
- Color:
- Black