| Specification | Value |
|---|---|
| Application | Manifold to Cylinder Head |
| Product Name | O-Ring |
| Riding Style | Street |
| Inside Diameter | 2.000" |
| Material | Nitrile Rubber |
| Units | Each |
| Outside Diameter | 2.125" |
| Style | Custom Replacement |
- O-Ring for Super E & G Carburetors
| Specification | Value |
|---|---|
| Application | Manifold to Cylinder Head |
| Product Name | O-Ring |
| Riding Style | Street |
| Inside Diameter | 2.000" |
| Material | Nitrile Rubber |
| Units | Each |
| Outside Diameter | 2.125" |
| Style | Custom Replacement |