| Specification | Value |
|---|---|
| Units | Each |
| Riding Style | Street |
| Style | Custom Replacement |
| Material | Viton |
| Inside Diameter | 0.437" |
| Product Name | O-Ring |
| Outside Diameter | 0.565" |
- O-Ring for Super E & G Carburetors
- Supplier:
- Parts Unlimited
| Specification | Value |
|---|---|
| Units | Each |
| Riding Style | Street |
| Style | Custom Replacement |
| Material | Viton |
| Inside Diameter | 0.437" |
| Product Name | O-Ring |
| Outside Diameter | 0.565" |